• Pożegnanie Pani Ireny Sendler.

•                        Drogi Czytelniku!

W dniu 15 maja br. delegacja naszej szkoły  i środowiska wzięła udział w uroczystościach pogrzebowych Pani Ireny Sendler- Patronki naszej szkoły. W tej wzruszającej uroczystości, która odbyła się na warszawskich Starych Powązkach wzięli udział przedstawiciele uczniów naszej szkoły: Aleksandra Hartyniuk, Zuzanna Wycisk, Natalia Grabelus, Jakub Mickiewicz. Grono pedagogiczne reprezentował dyrektor Mariusz Podbrożny oraz Pani Beata Kuzara - nauczycielka geografii. Z ramienia władz Gminy Toszek  naszą Paronkę żegnała  wiceburmistrz Gminy Toszek  Pani Maria Nowak-Kowalska. W delegacji uczestniczył także  Pan Grzegorz Kamiński – nauczyciel historii Zespołu Szkół Łączności w Gliwicach- członek Honorowego Komitetu Organizacyjnego uroczystości nadania Gimnazjum w Toszku imienia Ireny Sendler.

Kilka obrazów fotograficznych z tego smutnego dla nas wydarzenia  jest dostępnych w naszym albumie fotograficznym tutaj.

Mariusz Podbrożny